Napisane w dniu 28 stycznia 2018Brak komentarz | Aktualności

Koncert kolęd w wykonaniu naszej parafialnej Scholi

Ludzie nauczcie się śpiewać i tańczyć, bo Aniołowie w Niebie nie będą wiedzieli, co z Wami zrobić

/św. Augustyn/

 

       28 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00, w naszym kościółku parafialnym już po raz trzeci mogliśmy wysłuchać koncertu, w którym nasza schola udowodniła z jaką radością potrafi wielbić Pana. Artyści wykonali piękne tradycyjne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Te dziecięce piękne głosy, których słuchało się z przyjemnością pozwoliło nam jeszcze raz przeżywać Cud Narodzin Bożej Dzieciny, umacniając przy tym naszą wiarę, że Jezus stając się człowiekiem, przyszedł na świat dla naszego zbawienia.

     Na zakończenie koncertu nasz Proboszcz złożył serdeczne podziękowania wykonawcom , ale także opiekunowi i przewodnikowi artystycznemu zespołu – Karolowi Brzykcy, rodzicom i dziadkom, którzy znaleźli czas, aby przyprowadzić, dowieźć i odebrać z prób naszych milusińskich.

    Artyści byli serdecznie przyjęci przez wiernych, czego dowodem były gromkie brawa. W ramach podziękowań za włożony trud w przegotowania do występu, ks. Zbigniew obdarował wykonawców słodkościami.

   Schola dziecięca działająca przy parafii p.w. św. Wojciecha w Broniewie już ponad trzy lata swoim pięknym śpiewem ubarwia każdą niedzielną Eucharystię o godz.11.00

 

 

 

       

Tagi: