Napisane w dniu 5 września 2020Brak komentarz | Ogłoszenia parafialne

Intencje mszalne i ogłoszenia parafialne 07.09-13.09.2020

MSZE ŚWIĘTE 7– 13.IX.2020 r.

Poniedziałek 7.IX.2020 r.
g. 8.00

+Natalia Majewska – int. rodz. Kopeć
Wtorek 8.IX.2020 r.
g. 17.00

-W intencji Parafian
Środa 9.IX.2020 r.

g. 17.00

NOWENNA DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY-O zgodę i jedność w Ojczyźnie, Parafii i Rodzinach;-O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Ofiarodawców i Darczyńców naszej Parafii; -O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Aleksandra i Lenki – int. rodziców i dziadków; -W pewnej intencji wiadomej Panu Bogu; -Dziękczynno-błagalna za przeprowadzoną operację;
Zmarli: +W intencji dusz w czyśćcu cierpiących; +Dominik Rzeczkowski – int. rodziców i rodzeństwa z rodzinami; +Stefan Krakowski – int. Anny i Janusza Drzewuckich; +Andrzej Andrzejewski – int. Jacka Szeflińskiego z rodz.+Irena Skowrońska – int. rodz. Malinowskich z Zakrzewa;
Czwartek 10.IX.2020 r.
g. 8.00

+Bożena Pińska – int. rodz. Sadowskich z Olsztyna
Piątek 11.IX.2020 r.
g. 8.00

+Helena Kanarek – int. rodz. Stepówz Woli Wapowskiej
Sobota 12.IX.2020 r.
g. 17.00

+Dominik Rzeczkowski – int. Wioletty Adamczykz synem Mateuszem
24. NIEDZIELA ZWYKŁA
13.IX.2020 r.

g. 9.00

g. 11.00

+Anna i Czesław Pawlak – int. córki z rodziną

+Teresa Wędrowska–int. siostry Barbary Włodarskiej

23 NIEDZIELA ZWYKŁA

6 września 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, popularnie zwane świętem Matki Bożej Siewnej, z którym jest związany obrzęd błogosławienia ziarna i nasion.

2. Początek nowego roku szkolnego to również początek przygotowań do przyjęcia sakramentów w kolejnym roku szkolnym. Zachęcam więc rodziców, aby zainteresowali się sprawą przygotowania swoich dzieci do pierwszej komunii świętej i bierzmowania.

3Dziś po Mszach świętych prosimy o podpisywanie się pod obywatelskim projektem ustawy „StopLGBT”, którego celem jest zakazanie tzw. „parad równości”. Są to marsze, w czasie których dochodzi do licznych profanacji i walki z religią katolicką, a proponuje się legalizację związków osób tej samej płci oraz adopcję dzieci przez takie pary. Projekt ustawy ma zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu tej ideologii w Polsce. Jest istotne, żeby jak najwięcej ludzi podpisało się pod tym projektem.

4. Dziękuję Pani Grażynie Patyk, Państwu Alinie i Marianowi Walentowiczom oraz Panu Błażejowi Patykowi za posprzątanie kościoła.

5Zapowiedzi przedślubne (III):

Maciej Kępski – parafia św. Wojciecha w Broniewie

Elżbieta Gralak – parafia Wniebowzięcia NMP w Radziejowie

6. Parafianom oraz Gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Szczęść Boże.

Tagi: