INTENCJE I OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11-18.01.2026
NIEDZIELA
CHRZTU PAŃSKIEGO

11 stycznia 2026
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Intencje mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie i na stronie internetowej parafii.
- Mija liturgiczny czas Świąt Bożego Narodzenia
- Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego – dziękujmy za przyjęty Chrzest Święty, przez który staliśmy się dziećmi Bożymi i przynależymy do Chrystusowego Kościoła.
- Dzisiaj kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Śpiew kolęd oraz wystrój świąteczny świątyń i domów zachowujemy w naszej ojczyźnie tradycyjnie do 2 lutego – Ofiarowania Pańskiego
- Dziękuję p. Grażynie Patyk, pp. Alinie i Marianowi Walentowiczom za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę. A także za pomoc na plebani. Bóg zapłać.
- W sobotę rozpoczyna się tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan
- Składam serdeczne podziękowanie tym wszystkich którzy włączyli i zaangażowali się w Orszak Trzech Króli; panom którzy wcielili się w rolę Króli, KGW Broniewianki za pracę i pomoc w obsłudze w remizie, Orkiestrze, druhom strażakom z Szostki i Broniewa. Wszystkim wam za tak liczny udział składam serdeczne Bóg zapłać.
- W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę inwestycyjną na potrzeby naszej parafii.
- Zakończyliśmy wizytę duszpasterską tzw Kolędę. Wszystkim, którzy przyjęli kolędę, panom, którzy podwozili, za życzliwe przyjęcie, miłą atmosferę, rozmowy, poczęstunek co by proboszcz nie zasłabł oraz za złożone ofiary. Składam serdeczne Bóg zapłać.
- Szczegółowe sprawozdanie za rok ubiegły i wizyty duszpasterskiej dokonam za tydzień.
- Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł Sławomir Przybylski z Płowek – wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
- Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólnotę modlitwy; życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, obfitych Bożych darów, opieki Matki Bożej i Świętych patronów. Bożego błogosławieństwa dla pracujących. Modlitwą obejmujemy wszystkich solenizantów i jubilatów, składając najlepsze życzenia.
Szczęść Boże
ks. Tadeusz Funk, proboszcz