Napisane w dniu 16 maja 2026Brak komentarz | Aktualności

13 maja – kolejna rocznica objawień w Fatimie

„Odmawiajcie codziennie różaniec,

aby uprosić pokój dla świata i koniec wojny”.

13 maja 2026 roku obchodziliśmy 109. rocznicę objawień fatimskich .Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. Tadeusz, który w wygłoszonej homilii nawiązał do Ewangelii św. Jana oraz do przesłania objawień fatimskich.

Po zakończeniu Mszy Świętej wyruszyliśmy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej i różańcem, odmawiając chwalebne tajemnice różańca. W atmosferze modlitwy i skupienia zgromadziliśmy się następnie przy figurze Matki Bożej, gdzie wspólnie odśpiewaliśmy Litanię Loretańską oraz pieśń „Boże Abrahamów”, prosząc o upragniony dar deszczu.

Po otrzymanym błogosławieństwie rozeszliśmy się do swoich domów, powierzając Matce Bożej nasze intencje i codzienne troski.

Tagi: