Napisane w dniu 26 czerwca 2022Brak komentarz | Ogłoszenia parafialne, Strona główna

Intencje mszalne i ogłoszenia parafialne 27.06- 03.07.2022

MSZE ŚWIĘTE 27VI – 03.VII.2022r.Poniedziałek
27 czerwca


g. 8.00


+ Jan Popławski


Wtorek
28 czerwca


g. 17.00


+Józef Kiciński – int. rodziny Żywiczków z Bronisławia


Środa
29 czerwca
g. 17.00


NOWENNA DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY -O zgodę, jedność i miłość w naszej Ojczyźnie, parafii i rodzinach; -O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Ofiarodawców i Darczyńców naszej parafii; -O Boże błogosławieństwo dla Księdza Biskupa Krzysztofa, Ordynariusza naszej diecezji; -O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Aleksandra i Lenki – int. rodziców i dziadków;

Zmarli: +W intencji dusz w czyśćcu cierpiących; +Dominik Rzeczkowski – int. rodziców i rodzeństwa z rodzinami; +Halina Kozłowska – int. wnuka Karola z rodziną; +Paweł Majewski – int. żony z rodziną; +Wiesław Radzimski – int. rodziny Grochowinów; +Marianna (r.śm i Kazimierz Patyk oraz zmarli z rodziny Patyków  int. córki z rodziną ; Halina Wypijewska-  int. rodziny Marczewskich +x.M.S.


Czwartek
30 czerwca


g. 17.00


+Wojciech Brzeczkowski – int. chrzestnego z rodziną


Piątek 1 lipca


g. 17.00


+Krzysztof Jędrzejewski – int. Przedsiębiorstwa Wielobranżowego BRONPOL wraz z pracownikami


Sobota
2 lipca


g. 17.00


+W intencji Kół Żywego Różańca –  int.Róży Broniewek II


XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 lipca


g. 9.00

g. 11.00


+Weronika i Józef Bartczak, Janina Zielińska – int. rodziny

+Adam Loksztejn (4. r. śm.)– int. żony i dzieci z rodzinami

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Do pogłębienia wiedzy religijnej i wiary w Jezusa Chrystusa w czasie wolniejszym jakim są wakacje czy urlop podejmijmy lekturę książki i prasę katolickiej.

2. Dziękuję osobom, które prenumerują prasę katolicką: P. Jadwidze Marczewskiej, P. Irenie Wesołek, P. Mariannie Banasiak, P. Wojciechowi Benedykcińskiemu, P. Zdzisławowi Sobierajowi i P. Wiesławowi Migdalskiemu.

3. W środę uroczystość św. Piotra i Pawła. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu przekazane będą Stolicę Apostolską tzw. świętopietrze.

4. W nadchodzącym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedzę chorych z Panem Jezusem Eucharystycznym o godz. 9.00, o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. W sobotę o 16.30 nabożeństwo pierwszosobotnie.

5. W środę podpisałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu dokumenty dotyczącej częściowej wymiany poszycia dachowego na naszym kościele.

6. Dziękuję P. Grażynie Patyk, Pp. Alinie i Marianowi Walentowiczom za przygotowanie naszej świątyni do dzisiejszej niedzielnej uroczystości. Bóg zapłać.

7. Zapowiedź przedślubna III

Grzegorz Bartczak, parafia Broniewo – Grażyna Kardasz, parafia Chełmce.

8. Parafianom oraz Gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Szczęść Boże!

Z CYKLU WARTO POMYŚLEĆ:

ŻYCIE PODOBNE JEST DO DROGI PEŁNEJ ZAKRĘTÓW. WIDZIMY TYLKO ODCINEK DO KOLEJNEGO ZAKRĘTU. ALE WIEMY, ŻE BÓG OGARNIA WZROKIEM CAŁĄ DROGĘ.

Anton Kner

Tagi: