Napisane w dniu 30 kwietnia 2022Brak komentarz | Ogłoszenia parafialne, Strona główna

Intencje Mszalne 02.05- 08.05.2022

MSZE ŚWIĘTE 2 – 8.V.2022r.


Poniedziałek
2 maja

g. 17.00

+Wiesław Lewandowski – int. rodz. Przybylskich z Płowek

Wtorek
3 maja

g. 9.00
g. 11.00

+Józef Gadzinowski (r.śm.) – int. syna Witolda z rodz.
-W intencji Parafian

Środa
4 majag. 17.00

NOWENNA DO NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY-O zgodę, jedność i miłość w naszej Ojczyźnie, parafii i rodzinach; -O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Ofiarodawców i Darczyńców naszej parafii; -O Boże błogosławieństwo dla Księdza Biskupa Krzysztofa, Ordynariusza naszej diecezji; -O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Aleksandra i Lenki – int. rodziców i dziadków; -O pokój na Ukrainie; -W intencji Druhów Strażaków z Broniewa i Szostki.

Zmarli: +W intencji dusz w czyśćcu cierpiących; +Dominik Rzeczkowski – int. rodziców i rodzeństwa z rodzinami; +Irena Matuszewska – int. Ewy, Henryka i Błażeja Patyków; +Halina Kozłowska – int. rodziny Malinowskich ze Szostki; +Józef Patyk (r.śm.) – int. żony i dzieci; +Leszek i Zygmunt Górniewicz – int. mamy i żony z rodziną; +Bronisław Majewski (34.r.śm.) – int. żony z rodziną; +xMS;

Czwartek
5 maja

g. 17.00

+Stanisław Świątkowski – int. siostry Honoraty z rodziną z Sikorowa

Piątek
6 maja

g. 17.00

+Krzysztof Jędrzejewski – int. rodziny Wysockichi Sowów

Sobota
7 maja

g. 13.00
g. 17.00

-Iga Araszewska 1. Rocznica Urodzin – int. rodziców
-W intencji KŻR  int. Róży ze Szostki

4. NIEDZIELA WIELKANOCY
8 maja

g. 9.00
g. 11.00

+Stanisław i Anna Przybylscy – int. dzieci z rodzinami
+Stanisława Migdalska (im.) – int. dzieci

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA

1 maja 2022 roku

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, w którym szczególnie czcimy Najświętszą Maryję Pannę. Proszę o udekorowanie przydrożnych figurek i kapliczek.

2. Zapraszam na nabożeństwa maryjne zarówno do kościoła jak i przy figurkach znajdujących się na terenie naszej parafii.

3. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni: w niedzielę po mszy św. o godz. 900, w dni powszednie o godz. 1630, bezpośrednio po nabożeństwie Eucharystia.

4. W środę wspomnienie św. Floriana, jest to również Dzień Strażaka. Msza św. w intencji druhów strażaków z Broniewa i Szostki w środę o godz. 1700.

5. Najbliższy/a czwartek, piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. W piątek odwiedzę chorych z Panem Jezusem Eucharystycznym od godz. 900, o g.1600 wystawienia Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o g.1630 nabożeństwo majowe. W sobotę o godz. 1600 wystawienia Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o g.1620 nabożeństwo z pierwszej soboty miesiąca a po nim majowe.

6. Dziękuję za przygotowanie naszej świątyni do dzisiejszej, niedzielnej uroczystości. P. Grażynie Patyk, Pp Alinie i Marianowi Walentowiczom oraz P. Błażejowi Patykowi. Bóg zapłać.

7. Zapowiedzi przedślubne (I):

Magdalena Krakowska parafia św. Wojciecha w Broniewie

Patryk Chróściński par. M.B.Pocieszenia w Drzycimiu

8. Parafianom oraz Gościom życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Szczęść Boże!

Z CYKLU WARTO POMYŚLEĆ:

Sprawiaj innym radość.

Zobaczysz wtedy, że radość cieszy.

Friedrich Theodor Vischer

Tagi: