Napisane w dniu 4 maja 2019Brak komentarz | Ogłoszenia parafialne

INTENCJE od 13.05 – 19.05.2019

Poniedziałek 13.05 DZIEŃ FATIMSKI

godz.17.00 Za Parafian

Wtorek 14.05 Święto Św. Macieja

godz. 17.00 + Czesław Rogaliński – od sołtysa Romana Piłata

Środa 15.05

godz. 17.00 O zgodę i jedność w Ojczyźnie i Parafii; O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Ofiarodawców i Darczyńców naszej Parafii; Dziękczynna za powrót do zdrowia i z pokorną prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Zofii Lewandowskiej w dniu imienin; O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Haliny Kozłowskiej w 91 rocznicę urodzin – od rodziny; O zdrowie i Boże błogosławieństwo i szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny; O Światło Ducha Świętego w rozpoznaniu powołania dla córki – od rodziców; o potrzebne łaski i siły dla Huberta – od rodziców; o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zofii Matuszewskiej i Zofii Nowakowskiej z okazji imienin; o zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla córki i nowo narodzonych wnuków – od rodziców; o łaskę zdrowia dla Wiktorii, Krystiana, Magdy, Marii, Tadeusza; Aleksandry Wiśniewskiej,Jana Chabeckiego; Wiesława Migdalskiego; Radosława Nowaka; Ireny Matuszewskiej; Jerzego Patyka, Ireny Paciorkowskiej; Sławomira Matuszewskiego, Ireny Wesołek; Dariusza Knapa; Elżbiety Kałużnej; Bożeny Pińskiej; o nawrócenie grzeszników

Zmarli:+ Sabina Gapska – od Kwiatkowskich z Bydgoszczy; + Wiesława Zwolińska – od Elżbiety z rodz.; + Irena Skowrońska – od rodz. Przybylskich; + dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 16.05 Święto Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski

godz. 17.00 + Leszek Górniewicz – od rodz. Piątków i Okroy

Piątek 17.05

godz.17.00 + Jerzy Moraczewski – od rodz. Matuszewskich

Sobota 18.05

godz. 17.00 + Franciszek i Stefania Frasunek – od wnuków Kazimierza i Janusza

Niedziela 19.05 V Niedziela Wielkanocna

godz. 9.00 + Jacek Ignasiak – 5 r. śm. – od rodziny

godz. 11.00 + Pelagia, Edmund i Ryszard Dembowscy – od Aleksandra z rodz.

IV Niedziela Wielkanocna 12.05.2019

Ogłoszenia Parafialne

  • Serdecznie dziękuję ks. dr Piotrowi Ochotnemu za pomoc duszpasterską.
  • Trwają Nabożeństwa Majowe. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy słowami Litanii Loretańskiej do Matki Bożej w kościele po Mszy Świętej. Dzieci za uczestnictwo otrzymują wyklejankę.
  • W poniedziałekDzień Fatimski- Msza Święta w intencji Parafian. Uczcijmy Objawienia w Fatimie: po Mszy św. Różaniec i procesja.
  • W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – Święto Św. Macieja; w czwartek – Święto Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  • Próba dzieci przed I Komunią Świętą we wtorek po nabożeństwie majowym.
  • Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w czwartek po nabożeństwie majowym.
  • Składam podziękowanie Panu Błażejowi Patykowi za sprzątanie kościoła i pomoc w posłudze duszpasterskiej przez cały miniony tydzień.

 

 

 

Drogim Parafianom i mile widzianym Gościom

na cały nowy tydzień

życzę Szczęść Boże!

Tagi: