Napisane w dniu 20 kwietnia 2019Brak komentarz | Ogłoszenia parafialne

INTENCJE od 22.04 – 28.04.2019 OKTAWA WIELKANOCNA

Poniedziałek Wielkanocny 22.04 – Uroczystość Odpustowa ku czci św. Wojciecha

godz.9.00 + Bronisław Majewski – r. śm. – od żony z rodz.

godz. 12.00 SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN

Wtorek 23.04

godz. 17.00 + Wojciech Kępski – imieninowa – od mamy z rodz.

Środa 24.04

godz. 17.00 O zgodę i jedność w Ojczyźnie i Parafii; O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Ofiarodawców i Darczyńców naszej Parafii; O zdrowie i Boże błogosławieństwo i szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny; O Światło Ducha Świętego w rozpoznaniu powołania dla córki – od rodziców; o potrzebne łaski i siły dla Huberta – od rodziców; o zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla córki i nowo narodzonych wnuków – od rodziców; o łaskę zdrowia dla Wiktorii, Krystiana, Magdy, Marii, Tadeusza; Aleksandry Wiśniewskiej,Jana Chabeckiego; Wiesława Migdalskiego; Radosława Nowaka; Ireny Matuszewskiej; Jerzego Patyka, Ireny Paciorkowskiej; Sławomira Matuszewskiego, Ireny Wesołek; Dariusza Knapa; Elżbiety Kałużnej; Bożeny Pińskiej; o nawrócenie grzeszników

Zmarli:+ Sabina Gapska – od Genowefy i Wiesława Migdalskich; + Zofia Zasada – od Małgorzaty i Wiesława Somrowskich ze Złocieńca; + Stefania i Władysław Guzikowscy, dziadkowie Guzikowscy i Winieccy; + dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 25.04

godz. 17.00 + Zygmunt, Zofia, Zygmunt Góreccy, Helena, Stanisław, Andrzej Ignasiak – od rodziny

Piątek 26.04

godz. 17.00 + Zdzisława – r. śm. i Stanisław Lewandowscy – od syna z żoną

ks. PP + Zygmunt Bentkowski – od córki Aleksandry z mężem i córką

Sobota 27.04

godz. 17.00 + Halina i Arkadiusz Dembowscy – od syna z rodz.

ks. PP + Mateusz Polanowski – rodz. Patyków

Niedziela 28.04 Niedziela Miłosierdzia Bożego

godz. 9.00 + Leszek Górniewicz – 3 r. śm. – od żony i córki

godz. 11.00 + Jan – r. śm. i Stanisława Migdalscy – od dzieci

godz. 15.00 KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

Niedziela Uroczystość Zmartwychwstania Pana Jezusa

Ogłoszenia Parafialne 21.04.2019

  • Życzenia Wielkanocne Ks. Biskupa
  • Drodzy Parafianie i Szanowni Goście! Życzę Wam, by Zmartwychwstały Pan Jezus obdarzył Was i Wasze Rodziny miłością i pokojem. Życzę, by radość Zmartwychwstania pozwoliła patrzeć nam z nadzieją na naszą codzienność, a w chwilach zwątpienia dodawała otuchy. Życzę Wam dobrych, radosnych spotkań w gronie rodzinnym. Zapewniam o modlitwie w Waszych intencjach.
  • Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Uroczystość Odpustowa w naszej Parafii ku czci św. Wojciecha. Msze święte o 9.00 i 12.00 suma odpustowa w intencji Parafian i Gości. Zapraszam na Tę Uroczystość całą naszą wspólnotę parafialną. Strażaków z pocztami sztandarowymi, asystę, ministrantów, dziewczynki do sypania kwiatów.
  • Składam podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do godnego, pobożnego i pięknego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękuję ministrantom i Panu Organiście za posługę przy ołtarzu. Dziękuję osobom, które ubierały Ciemnicę i Grób Pański (P. Katarzyna Łodygowska, Wiktor Przybylski, Piotr Kopczyński, Grażyna Patyk, Błażej Patyk; Państwo Alina i Marian Walentowicz). Dziękuję osobom, które aktywnie włączyły się w przygotowanie liturgii – młodzieży i dorosłym. Dziękuję naszej scholi za czuwanie w Wielki Piątek. Serdecznie dziękuję druhom strażakom, za sumienną i godną postawę podczas warty przy Grobie Pana Jezusa i posługę podczas Rezurekcji. Dziękuję ministrantom i Żywemu Różańcowi za adorację Pana Jezusa. Dziękuję osobom, które trudziły się przy zbieraniu ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • Dziękuję, za ofiarę na kościół. Rodzina z Szostki złożyła 400zł. Bóg zapłać!
  • Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Codziennie na Mszy św. odmawiamy kolejną część Nowenny.
  • W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi komunijnymi.
  • Za tydzień w niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego, proszę przynieśmy nasze obrazy Jezu ufam Tobie zostaną one poświęcone, zgodnie z życzeniem Pana Jezusa.

 

ZAPOWIEDZI (3)

Arkadiusz Wiśniewski par. Gębice

Agnieszka Szmudzińska par. W.N.M.P w Radziejowie

 

Na radosne świętowanie Zmartwychwstania Pana Jezusa składam Parafianom i Szanownym Gościom staropolskie

Szczęść Boże!

Tagi: